Yurtiçi Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.

Kargom Nerede?

Yurtiçi Kargo Takip gönderi sorgulaması 12 haneli barkod numarası ile yapılmaktadır. 12 hanenin herbiri rakamlardan oluşur. Yukarıdaki sorgulama alanından kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Yöntem 1 ve Yöntem 2 olan seçenekleri kullanarak kargonuzu takip edebilirsiniz. ( Örnek Yurtiçi Kargo Takip Numarası: 171925142999 )

Yurtiçi Kargo Takip, Yurtiçi Kargom Nerede

Telefondan Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Yurtiçi Kargo Takip işlemlerinizi telefon görüşmesi ile yapmak için 444 99 99 arayabilirsiniz. Kargonuzun durumunu kargo takip numaranız yapabileceğiniz gibi göndericinin veya alıcının telefon numarası bilgisi ile de sorgulama yapabilirsiniz. Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi İşlemleri

  1. Firma gönderileri için 1′ i Bireysel kargolarınız için 2′ yi tuşlayın.
  2. Gönderilerinizin durumu için 1’i, Adresten gönderi yapmak ve kurye taleb etmek için 2′ yi, size en yakın Yurtiçi Kargo şubesinin nerede olduğunu öğrenmek için 3 ‘ü uluslar arası gönderileriniz hakkında bilgi almak için 4’ü Müşteri Temsilcisine bağlanmak için 8’i tuşlamanız istenecektir.
  3. Gönderilerinizin durumu için 2’yi tuşladıktan sonra, Telefon numarası ile kargo sorgulaması için 1’i, Gönderi numarası ile kargo sorgulaması için 2’yi tuşlayınız. Kargo sorgulamalarını gönderici veya alıcı telefonu ile yapabilirsiniz.

İsimden Kargo Sorgulama

Yurtiçi kargo ile gönderdiğiniz veya alıcısı olduğunuz kargolarınızı kargo takip numaranız ile sitemizden telefon numaranız ile çağrı merkezinden sorgulayabilirsiniz.

Elinizde kargo bilgileri yok ise adresinize en yakın Yurtiçi Kargo şubesine giderek adınıza kargo olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Aynı isim ve soyisimli birçok kişi olduğundan veya sizin yerinize başka kişilerin sorgulama yapabilmesi imkanı doğduğundan Yurtiçi Kargo isimden kargo sorgulamasını internet üzerinden yapabilmeniz mümkün değildir.

Yurtiçi Kargo Ne Zaman Gelir?

Yurtiçi Kargo teslim süresi ortalama 2 iş günüdür. Gönderilerin yoğun olduğu günlerde bu süre artış gösterebilir.

Yurtiçi Kargo Takip Numarası Öğrenme

Yurtiçi Kargo Takip Numarası Öğrenme

Yurtiçi Kargo size ait bir kargo teslim aldığında SMS yoluyla size Yurtiçi Kargo Takip Numaranızı gönderir.

Resimde gördüğünüz kırmızı kutucuğun içerisindeki numaralar Yurtiçi Kargo Takip Numarasıdır.

Yurtiçi Kargo ilk olarak gönderici firma adını, yola çıktığı anı ve teslimat günü bilgisini takip numaranız ile birlikte telefonunuza gönderir.

Daha sonra teslim edileceği gün kargonuzun dağıtıma çıktığı mesajını atar.

Herhangi bir şekilde kargonuzu ulaştıramazsa bununla ilgili bir bilgi mesajı daha gönderir.

Yurtiçi Kargo Takip

Çalışma Saatleri

  • Hafta içi 09.00 – 18.00
  • Cumartesi 09.00 – 13.00
  • Pazar günleri Kapalı.