Sürat kargo takip işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Kargonuzun nerede olduğunu öğrenmek için,  Sürat Kargo sorgulama ekranı aşağıdaki alana eklenmiştir. Sürat Kargo takip numarası elinizde var ise, aşağıya eklediğimiz sorgulama ekranına bu kodu yazarak, sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Sürat Kargo Gönderi Sorgulama

Sürat Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.

Günümüzde internet üzerinden yapılabilen bu kargo takip işlemleri, kargo bilgilerine erişebilmeyi daha kolay hale getirir. Uzak mesafelere kargo göndermek oldukça zor ve masraflıdır. Günümüz şartlarında uzaklara kargo göndermek kolay bir iştir. Burada en önemli kısım, kargoyu güncel olarak takip etmektir. Bu yüzden, Sürat kargo gönderi takip ile, kargoları daha kolay şekilde izleyebilirsiniz. Kargonun nerede olduğuna dair detaylı bilgilerin öğrenilebilmesi için, sürat kargo takip sayfamız ziyaret edilmelidir. Böylece hızlı ve kolay bir şekilde kargo takibi gerçekleştirirsiniz.

Kargoya verilmiş olan ve teslimat sürecinde yola çıkan kargonun durumunu sorgulayabilmek için sürat kargo sayfamızdan barkod numaranızı giriniz. Çıkan ekranda aşağıdaki bilgiler vardır;

 • Sürat kargo aracılığı ile teslim edilmiş kargonun nerede olduğu
 • Kargonuzun hangi kargo şubesinden çıkış yaptığı ve son hareket saati
 • Kargonun şu anda güncel olarak bulunduğu şubenin adı
 • Kargonun hangi ilde bulunduğu
 • Kargonuzun kuryeye teslim edilmek üzere dağıtıma çıktığı tarih ve saat

Kargonun teslim bilgisi ve detaylı tüm bilgileri, kargo takip sorgulama sayfası üzerinde görüntülenir. Kargo teslimat süreci içerisinde kargonuzun bilgilerine ulaşabilmek oldukça kolay hale gelmiştir. Sürat kargom nerede sorgulama numarası sayesinde kargo takibi hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Her kişiye özel bir barkod vardır. Bu yüzden, firmadan çıkış yapmış olan her kargonun teslim edilme sürecinde kullanılacak olan sayısal bir gönderi kodu vardır. Herhangi bir sebepten dolayı kargo numarası kaybedildiğinde, sürat kargonun müşteri hizmetleri aranarak sorgulama yapılır. Böylece kaybolan veya unutulan yeni kod alınmış olur.

Sürat Kargo Gönderi Takip

Hızlı ve pratik bir şekilde aracı bir kişiye ihtiyaç duymadan kargo ve gönderi sorgulaması yapılabilme imkanı sağlayan Sürat kargo online takip sistemi oldukça işe yaramaktadır. Online sitesi üzerinde bulunan sorgulama ekranı sayesinde size özel oluşturulmuş barkod numarası girilerek aratma yapılabilmektedir. Barkod numarası sürat kargo takip internet sayfası alanı aracılığı ile girişi sağlanarak gerekli kargo bilgilerine ulaşılabilmektedir. Kargo takip no veya satış kodu gerekli alana girildiğinde “getir” butonuna tıklanır. Ardından aktif olarak istenilen alana gitmekte olan kargonun detaylı bilgilerine ulaşılabilecektir.

Kargo takibinin yapabilmek için sorgulama aracılığı ile oluşturulan barkod gönderi iletimi sağlanırken aktif kullanılan cep telefonu numarası veya email aracılığı ile iletimi sağlanır. Bu kanallar tarafından iletilen barkod numarası gerekli alana girilmelidir. Her gün düzenli olarak güncellemeler yapılmakta ve kargonun durumu aktif olarak takip edilebilir hale gelmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı kargonuzun gecikme yaşamasından kaynaklı bir olumsuzluk oluşabilir.

Böyle bir durumda muhakkak ki müşteri hizmetleri aranarak bilgi alınmalıdır. Kargonuz gönderim halinde ve teslim edilmek üzere kurum tarafından dağıtıma çıktığına dair bir bilgi içeriyor olabilir. Sürat kargo ne zaman gelir gönderi numarası üzerinden kontroller sağlanır ve kargonuzun ne durumda olduğu hakkında detaylı bilgiye erişebilmek için iletişim numarası kullanılabilir. Kargonun şubesi aranabilir, gerekli talimatlar edinilebilir.

Sürat Kargo İletişim

Sürat kargo aktif olarak kullanılan iletişim numaraları aracılığı ile müşterilerine destek olabilmek için kargo takip hizmetini sunar. Çağrı merkezi ile iletişime geçebilmek, alınan hizmete dair bilgi alabilmek için kullanılan aktif iletişim hattı her ulaşılabilecek şekilde merkezi bir bağlantıya sahiptir. Kargo sürecinde kaybolan veya ulaşmayan, geç ulaşan kargolara dair yaşanan aksaklıklar hakkında detaylı bilgi alabilmek için müşteri hizmeti numarasını kullanınız.

Kargo takip numarası kaybedildiğinde müşteri hizmetleri aranarak kargonun bulunduğu il ve şube hakkında bilgi sahibi olabilmek mümkün hale geliyor. Yeni oluşturulmuş kargonun kim adına oluşturulduğu hangi adrese teslim edileceği ve şu anki güncel durumu hakkında detaylı bilgi de elde edilebilir. Teslimat sürecinde genel ulaşma süresi çıkışı yapılan şube biriminin detaylı adresi iletişim hattı yolu ile öğrenilebilmektedir.

 • İletişim için, Sürat kargo çağrı merkezi numarası: 0 850 202 0 202
 • Yazışmalar için, Sürat Kargo mail adresi: [email protected]

Sürat Kargom Nerede?

Sürat kargo iletişim seçenekleri aranırken, sürat kargo bilgilendirme kanalları oldukça işe yarıyor. Böylelikle sitede verdiğimiz iletişim bilgileriyle firmaya ulaşırsınız. Online bilgilendirme fırsatı sunması ile herhangi bir şekilde şubeye gitmeden kolaylıkla internet üzerinden işlemler gerçekleştirirsiniz. Kargo bilgilendirme ve iletişim kanalı yolu ile kargonun bulunduğu şube ve adrese dair detaylı bilgi alınır. Kargonun durumu hem göndericiye, hemde alıcıya sms ile bilgilendirme yapılır.

Sürat kargonun bağlı bulunduğunuz il ve ilçedeki şube bilgilerine ulaşabilmek için sürat kargo internet sitesini kullanabilirsiniz. Bölge müdürlüklerine dair daha detaylı bilgiyi görebilmek, açık adrese ulaşabilmek ve sabit telefonlarına erişebilmek için sürat kargo bölge müdürlükleri kanalı yolu ile internet üzerinden kontrol işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Sürat kargo çağrı merkezi iletişim numaralarını kullanabilmek için hafta içi 09.00 ile 18.00 arasında arayarak ulaşabilir. Cumartesi günleri ancak sabah saatleri 09.00 ile akşam 17.00 arasında ulaşabilmeniz mümkündür.

Sürat Kargo Ücret Tarifesi

Kargo ücretleri ile ilgili fiyatlandırmada standart ücret tarifesi bulunmaz. Fiyatlandırmada gönderinin ağırlığı, genişliği ücretin belirlenmesinde önemli etkendir. Bu etkenler bazında kargo ücretleri belirlenir. Sürekli olarak güncellenen ücretler, 10 TL den başlayan fiyatlar ile kargonun ebatlarına göre değişebilmektedir.

Gönderilecek kargonun teslimat süresi gönderilecek mesafe durumuna göre değişmektedir. 0 ile 600 km arasında yer alan mesafeler için 1 günde teslim gerçekleşirken, 600 km üzerinde olan mesafelerde bu süre 2 güne kadar çıkabiliyor. Bu süreler genellikle tüm kargo şirketleri için geçerli olan bir süredir. Ulaşım şartları kargo ulaşım sürelerinde etkili olmakla beraber mevsimsel şartlardan da etkilenebilmektedir.

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat kargonun sağlamış olduğu müşteri hizmetleri numarası ile kargonun teslimat sürecinde oluşabilecek herhangi bir aksaklığa dair bilgi sahibi olabilmek mümkündür. Kargonun nerede olduğu, Sürat kargo takip numarası öğrenme, teslimat sürecinde hangi çıkış biriminde bulunduğu ve kime teslim edildiğine dair detaylı bilgiler yine buradan öğrenilmektedir. Sürat kargo müşteri hizmetleri kullanılarak kargo takibi yapılmakla beraber, adrese kurye gönderme talebinde de bulunabilirsiniz.

Kargolanma sürecinde yaşanabilecek herhangi bir aksaklık ve problem de, çözüme fayda sağlayacak iletişim kanalları ile müşteri hizmetlerine ulaşım sağlayabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz. Bazı durumlarda anlık olarak kargo bilgilerine erişim sağlayabilmek kargonun çalınması ve kaybolması gibi durumdan şüpheleniliyorsa acil irtibata geçebilmek için sürat kargo internet sayfası kullanılabilir. Bu kurumun web sitesi üzerindeki iletişim formu aracılığı ile de dilek, istek, görüş ve önerilerinizi iletebileceğiniz alanlar vardır.

Hafta içi ve Hafta sonu Sürat Kargo Çalışma Saatleri 

Sürat kargo aracılığı ile bulunulan bölgedeki çalışma saatleri arasında kargo gönderim talebinde bulunabilmek mümkündür. İller arası ulaşım hizmeti zamanlama farkı göz önünde bulundurulduğunda iletişime geçmek ancak aktif çalışma saatleri arasında mümkün hale geliyor. Kargo şubelerinde bulunan aktif çalışma süreleri sürat kargo içinde geçerlidir. Sürat kargo teslim tarihi hafta içi her gün pazartesi gününden itibaren sabah 09.00 saatinde başlayan kargo hizmetleri akşam 18.00’de son bulmaktadır. Hafta sonu cumartesi günü yarım gün olarak kabul edilir ve sabah saat 09.00 ile akşam saat ileri 1700 arasında göndereyim yapılır. Bu yüzden, Sürat Kargo Gönderi takibinde bulunabilirsiniz. Pazar günleri bütün kargolar çalışmalarını durdurur. Sonuç olarak pazartesi günü, tekrar kargo gönderim hizmetleri başlar. Kargo takibi yapılırken bu süreler göz önünde bulundurulur. Mesai saatleri dışında kargonun çıkış ve varış birimine hareket edileceği unutulmamalıdır.

Sürat Kargo Ücreti Hesaplama

Sürat kargo şubeleri kullanılarak yapılacak ürün gönderimlerinde belirli bir ücretlendirme bulunur. Ücretlendirmeye dair genel bir bilgi sahibi olmak sunulan Sürat kargo ücretleri ücretlendirme tablosu üzerinden mümkün hale geliyor. Gönderimi yapılacak ürün hakkında bir ücret hesaplaması yapılırken dikkat edilen bazı konular bulunur.

Gönderilecek ürünün genel ağırlığı, uzunluğu, ürünün hacim ve boyutu kargo ücretini belirler. Bazı durumlarda kargonun fiyatında değişiklik yaşanabilir. Kargo ücretini değiştiren etmenler kısaca;

 1. Kargonun bulunduğu ildeki şubenin sayısıdır.
 2. Aktif gönderimi yapılacak olan ürünün teslimat sürecinde şubeye olan uzaklığıdır.
 3. Gönderimi sağlanan ürünün alıcıya ulaşmasındaki iller arası mesafedir.

Sürat kargo hesaplama ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilmek için şubeye giderek genel bir ölçüm yaptırabilir ve oluşan miktar öğrenilebilir. Şubeye gitmeden grafik üzerindeki ücretlendirme tablosu kilo başına bir ücret sunmaktadır. Burada tahmini bir gönderi ücreti bulunur. Ücretine dair unutulmaması gereken bir durum ise her yıl fiyatlarda değişim yaşanması durumudur. Kargonun durumuna göre şubede net bir bilgi sağlanır. Böylelikle gönderici veya alıcı tarafında bulunan kişi tarafından kargo ücreti ödenir. Bu belirleme kargonun gönderim sürecinde sisteme girilen işlemler sırasında kişi tarafından sunulan bilgiler ile yapılabilmektedir. Böylece kargonun teslimat süresince oluşabilecek genel bir ücretlendirme bilgisisi aşağıdadır.

 • 1 Kg 34-55 TL
 • 2 Kg 45-70 TL
 • 3 Kg 60-100 TL
 • 4 Kg 75-130 TL
 • 5 Kg 90-160 TL
 • 6 Kg 100-180 TL
 • 7 Kg 110-200 TL

Sürat Kargo Çalışma Saatleri

 • Hafta İçi Sürat Kargo Çalışma Saatleri: 08.30 – 18.00
 • Cumartesi Sürat Kargo Çalışma Saatleri: 08.30 – 14.00
 • Pazar günleri Kapalı.

 • Sürat Kargo Firma Bilgileri:
  Genel Müdürlük Telefon Numarası: 0(212) 366 55 55

 • Web Sitesi: https://www.suratkargo.com.tr/

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

0 850 202 0 202

Sürat Kargo Açılış Saatleri Nelerdir?

Hafta İçi Sabah Açılış Saati: 08:30 Akşam Kapanış Saati: 18:00
Hafta Sonu Sabah Açılış Saati: 08:30 Akşam Kapanış Saati: 14:00

Sürat Kargo Genel Müdürlük Adresi Neresidir?

Bahçelievler, Port Plaza – İç Kapı, Bosna Blv No: 146 D:No: 12, 34688 Üsküdar/İstanbul

Google Maps adres kaydı için tıklayınız.

Sürat Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

Sürat kargo takip ederken, en önemli kısım aşamaları bilmektir. Ürünün şubeye varışından, teslim edilecek birime dair tüm bilgiler sorgulama ekranında vardır. Sürat kargo ile ucuza kargo yollamak için, kurumsal anlaşmalar yapınız. Kurumsal anlaşmalarda kargo ücreti daha uygundur.

Surat-Kargom-Nerede-1024x146 Sürat Kargo Takip, Sürat Kargo Sorgulama

Sürat Kargo Takip Numarası

Kargo takip işlemleri kargoların sitesi üzerinden yapılabilen bir işlemdir. Sürat kargo takip numarası ile beklediğiniz ya da gönderdiğiniz kargonuzun nerede olduğunu kısa süre içinde online olarak öğrenebilmeniz mümkündür.

Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin gönderilen ya da beklenilen kargoların gelme ya da gitme sürecini, nerede olduğunu kontrol etme aracı olarak kargo takip numaraları kullanılmaktadır. Gönderiyi gönderirken ya da beklerken size görevliler ya da site tarafından verilmiş olan barkodu site üzerindeki alana yazmanız kargonun nerede olduğunu öğrenmeniz için yeterli bir eylemdir. Hızlı ve pratik bir şekilde online olarak kargo ve gönderi sorgulaması yapma imkânı sağlayan Sürat kargo online takip sistemi oldukça işe yaramakta olup pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.