Sürat Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.

 

Sürat Kargo Türkiye’nin ilk özel kargo şirketlerinden birisi olarak 2003 yılında kurulmuştur. Yıllar içinde sürekli gelişen firma, zamanla Türkiye’nin en çok tercih edilen kargo şirketlerinden birisi haline gelmiş, müşteri memnuniyeti oranlarında ilk sıralara yerleşmiştir. 2015 yılında TMSF çatısı altına alınan şirketin yönetim kademelerinde çeşitli değişiklikler olsa da hizmetlerine ara vermeden devam etmeyi başarmıştır.

Sürat Kargo’nun bugün 700’den fazla şubesi, 6000’den fazla çalışanı ve 2000’den fazla dağıtım aracı 19 bölge müdürlüğü altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörün en önemli oyuncularından birisi olduğu için de Sürat kargom nerede arayışı çok yoğun olmaktadır.

Sürat Kargo Gönderi Süresi Hesaplama

Sadece Türkiye içinde dağıtım hizmetleri vermekle kalmayan Sürat Kargo, 220’den fazla ülkeye kargo taşımacılığı yapmaktadır. Bugün itibariyle verdikleri hizmetler başlıca şunlardır:

  • Sürat global,
  • Sürat gönder-al,
  • Sürat tahsilatlı,
  • Sürat kredili kargo,
  • Sürat ambalaj,
  • Sürat bilgilendirme.

Bütün bunlar dışında sistem üzerinden Sürat Kargo sorgulama ile birlikte herhangi bir gönderinizin süresini kolayca hesaplayabilirsiniz. Sistemdeki Gönderi Süresi Hesaplama kısmına çıkış ili ve varış ili bilgilerini girdiğinizde gönderinizin kaç günde gideceğini hesaplayabiliyorsunuz. Bunu kargonuzun tahmini teslim tarihini hesaplamak için de kullanabilirsiniz.

Sürat Gönderi Takibi Nasıl Yapılır?

Sürat gönderi takip işlemleri için tek yapmanız gereken web sitesine girmek ve kargo takip no ya da satış kodu girmek. Sürat Kargo takip no herhangi bir alışveriş sonrasında paketiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza tanımlanır. 14 haneden oluşan kod sayesinde paketinizin ilk çıkış noktasından tarafınıza ulaşana kadar her aşamasını takip edebilirsiniz. Kargo takip numaranızı girip Getir alanına tıkladığınızda kargo hareketlerini, son durumunu ve tahmini teslim tarihini görebilirsiniz.

Sürat Kargo gönderi hızı konusunda oldukça hızlı hareket ediyor. Bu yüzden özellikle iller arası sevkiyatlar seri ilerleyerek bulunduğunuz noktaya en kısa sürede geliyor. Yoğunluğa göre de genel olarak aynı gün içinde teslim ediliyor.

Sürat Kargo hafta için 08.30 ila 18.00 saatleri arasında, cumartesi günleri ise 08.30 ila 14.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Yoğunluğa göre dağıtımlar kimi zaman daha ileri saatlerinde de gerçekleşebiliyor.

Sürat Kargo Takip