Aras Kargo takip sorgulaması yapabilmeniz için kargonun 13 haneli kargo takip kodunu kullanınız. Kargo takip kodunuzu yukarıdaki sorgulama alanında bulunan 3 yöntemle yapabilirsiniz. Aras kargo takip kodunun tamamı rakamlardan oluşur. (Örnek Aras Kargo Takip Numarası: 7344501034697)

Aras Kargo Takip işleminizi sadece bir tıkla yapın! Aras Kargo Müşteri Hizmetleri, Aras Kargo Çalışma Saatleri ve İletişim Bilgileri hepsi bu konuda sizlerle. Aşağıdaki Aras Kargo takip ekranı üzerinden, aras kargo sorgulama yapabilirsiniz. 

Aras Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.
aras-kargo-takip Aras Kargo Takip - Gönderi Sorgulama
Aras Kargo Sorgulama

İnternet üzerinden aras kargom nerede olduğunu öğrenebilmek için mutlaka kargo takip koduna ihtiyacınız vardır. Eğer elinizde bir kargo takip numarası yoksa, kargo beklediğiniz adrese en yakın kargo şubesine giderek adınıza kargo olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Aras Kargo Takip işlemini isim bilgisi ile internet üzerinden yapamazsınız. Fakat telefon ile Aras Kargo’yu arayarak adınıza kargonuz var mı varsa kargonuz nerede isminiz ile öğrenebilirsiniz.

Telefondan Aras Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Elinizde Aras kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Aras Kargo Gönderi Takip

Günümüzde teknolojinin de etkisi ile oldukça kolay bir şekilde yurt dışından ya da yurt içinden kargo edinebilmekteyiz. Pek çok kişi tarafından tercih edilen ve memnun kalınan Aras Kargo ile edindiğimiz kargoları teknolojinin de yardımı ile takip etmek oldukça kolaydır. Aras kargo takip numarası ile beklediğimiz kargonun online ve oldukça hızlı bir şekilde nerede olduğunu takip edebiliriz.

Aras kargo takip numarası 13 haneli bir kargo takip kod numarasından oluşmaktadır. Gönderi talimatı oluşturulunca Aras kargo görevli çalışanları tarafından göndericiye verilen bu bilgiler ile kargonuzun yolculuk serüvenini kolayca takip edebilir ve kargonuzun nerede olduğundan ya da ne zaman geleceğinden emin olabilirsiniz.

Aras Kargo Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Celal Aras tarafından Aras Dağıtım ve Pazarlama adı altında 1979 yılında kurulmuş bir dağıtım şirketidir. Dağıtım ağı olarak ortaya çıkan düşünce sonraki zamanlarda taşımacılık kararı alınarak 1989 yılında Aras Kargo adı altında temelleri atılarak hizmete girmiştir. Kuruluşundan bu yana sektöre sağlamış olduğu yenilikler ile hizmet kalitesinde sürekli gelişen Aras Kargo bu gün için 14 bölge müdürlüğü ile faaliyet gösteriyor. 1000’e yakın şube, 5 binden fazla araç ile 16 bin çalışanı bulunuyor.

Her gün 1 milyondan fazla kapı çalarak Türkiye’nin her yerine ulaşım ağı sağlayarak taşımacılık sektörünün önde gelen kuruluşudur. Türkiye genelinde 1 500 den fazla yerleşim biriminde hizmet götürün kuruluş emin adımlar ile yoluna devam ediyor.

 

Aras Kargo Takip No Öğrenme

Aras-Kargo-Takip-No-Ogrenme Aras Kargo Takip - Gönderi Sorgulama
Aras Kargo Takip No Öğrenme

Ayrıca resimde gördüğünüz gibi kargonuzun durumu hakkında sizi bilgilendirici mesajlar atacaktır.

Resimde gördüğünüz kırmızı içerisine alınan numaralar Aras Kargo Takip numaralarıdır.

Telefonunuza gelen bu kodu sitemizdeki Aras Kargo Takip kutucuğundan sorgulamak için kullanabilirsiniz.

Kargom ne zaman gelir?

Aras Kargo teslim süresi ortalama 2 iş günüdür. Gönderilerin yoğun olduğu günlerde bu süre artış gösterebilir.

aras-150 Aras Kargo Takip - Gönderi Sorgulama

Aras Kargo Çalışma Saatleri

  • Hafta içi 08.30 – 18.00
  • Cumartesi 08.30 – 15.00
  • Pazar günleri Kapalı.

 

Aras Kargo Resmi Web Sitesi : https://www.araskargo.com.tr

Genel Müdürlük Telefon : 0 (216) 538 55 00

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

444 25 52

Aras Kargo Çalışma Saatleri Kaçtır?

Aras Kargo Şubeleri hafta içi 09:00 – 18:00 açıktır. Şubeler hafta sonu ise 09:30 – 15:00 arası hizmet vermektedir.

Aras Kargo Genel Müdürlük Adresi Nedir?

Rüzgarlıbahçe Mh. Yavuz Sultan Selim Cd. Aras Plaza No:2, 34820 Kavacık Beykoz İstanbul

MNG Kargo Takip için tıklayınız.