Aras Kargo barkod numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.
aras kargo takip

Kargom Nerede?

Aras Kargo Takip sorgulaması yapabilmeniz için göndericisi veya alıcısı olduğunuz gönderilerinizi 13 haneli kargo takip kodunuzu kullanmalısınız. Bu kodun tamamı rakamlardan oluşur. ( Örn. Aras Kargo Takip Numarası: 7344501034697 )

İsimle Kargo Sorgulama

İnternet üzerinden kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilmek için mutlaka kargo takip koduna ihtiyacınız vardır. Eğer elinizde bir kargo takip numarası yoksa, kargo beklediğiniz adrese en yakın kargo şubesine giderek adınıza kargo olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

Aras Kargo Takip işlemini isim bilgisi ile internet üzerinden yapamazsınız. Fakat telefon ile Aras Kargo’yu arayarak adınıza kargonuz var mı varsa kargonuz nerede isminiz ile öğrenebilirsiniz.

Telefondan Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Elinizde bir kargo takip numarası var fakat sorgulama yapamıyorsanız, 444 25 52 numaralı Aras Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

Elinizde bir barkod numarası yoksa, size en yakın Aras Kargo şubesini arayarak adınıza bir kargo gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz.

Not: Kargo şubelerindeki yaşanan yoğunluktan dolayı bazı şubeler telefonlara bakamıyorlar. Bu yüzden ilgili şubeye giderek kargonuzu sormanızı öneririz.

Aras Kargo Takip No Öğrenme

Aras Kargo Takip Numarası Öğrenme
Aras Kargo Takip No Öğrenme

Adınıza düzenlenmiş herhangi bir kargonuz olduğunda Aras Kargo Takip Numarası bilgilerini size telefonunuza SMS olarak gönderecektir.

Ayrıca resimde gördüğünüz gibi kargonuzun durumu hakkında sizi bilgilendirici mesajlar atacaktır.

Resimde gördüğünüz kırmızı içerisine alınan numaralar Aras Kargo Takip numaralarıdır.

Telefonunuza gelen bu kodu sitemizdeki Aras Kargo Takip kutucuğundan sorgulamak için kullanabilirsiniz.

Aras Kargo ne zaman gelir?

Aras Kargo teslim süresi ortalama 2 iş günüdür. Gönderilerin yoğun olduğu günlerde bu süre artış gösterebilir.

Aras Kargo Logo

Çalışma Saatleri

  • Hafta içi 08.30 – 18.00
  • Cumartesi 08.30 – 15.00
  • Pazar günleri Kapalı.