Sürat Kargo Gönderi Takip – Kargom Nerede?


surat kargo logo

Sürat Kargo Sorgulama Alanı


ÖRNEK KOD. 87e90c1edd5b

Sürat Kargo Takip için Takip Numaranızı bilmeniz yeterlidir. Kargonuzu firmamıza teslim ettiğiniz de Sürat Kargo görevlisinin size verdiği evrakta bu numara bulunmaktadır. Sürat kargo takip ile kargonuzun nerede olduğu, hangi şubeden sevk edildiği, son işlem tarihini ve ne zaman elinize ulaşacağına dair bilgileri online ve anlık  olarak öğrenebilirsiniz.

Sürat Kargo Yurtdışı Kargo Takip: Yurtdışı işlemli kargolarınız için aşağıdaki resme tıklayarak sorgulama yapabilir ve kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Sizden Kargo Takip numaranızı veya Konşimento Numaranızı isteyecektir. Bu bilgilerden birini girmeniz gerekmektedir.

surat-kargo-yurtdisi-takip

Sürat Kargo Online alışverişlerinizi takip edebileceğiniz bir uygulama ile de kargonuzun yerini size bildirebiliyor. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için Web Sipariş Kodu ve Cep Telefonu numaranızı girmeniz istenmektedir. Sürat Kargo Takip sisteminin üst sekmelerinden Web sipariş Kodu ile takip kısmını seçince aşağıdaki sorgulama ekranına ulaşacaksınız.

surat-kargo-online-alisveris-takip

Sürat Kargo Ücret Hesaplama

Sürat kargo ile göndereceğiniz ürünlerinizin taşıma işlem ücretini öğrenebilmeniz için sizden gönderici ve alıcı şehirlerini ve kg, desi bilgilerini girmeniz gerekmektedir.

Sürat Kargo Fiyatları

Sürat Kargo Teslim Süresi Hesaplama

Bu uygulama ile göndereceğiniz veya beklediğiniz kargolarınızın kaç gün de elinize geçeceğini öğrenebilirsiniz. Kargonun çıkış ve varış ilini seçmeniz sorgulama yapmanız için yeterlidir. Kargonuzun ne zaman yerine ulaşacağını önceden bilmenin avantajını yaşamak için aşağıdaki resimli bağlantıya tıklayınız.

Not: Pazar günü ve hafta içi saat 15.00’ten sonraki talepler 1 sonraki gün alınacaktır.

Sürat kargo kaç günde teslim

Sürat Kargo Gönderi Takip – Kargom Nerede? İçin 6 Yorum Var

 1. KARGOM YOK VE KİMSEYE NEDEN ULAŞAMIYORUM

 2. Beyhan Şarkbülbülü 3 Ocak 2017 @ 16:01

  kargo nerede

 3. Kargom nerede

 4. sevgili çinsar 11 Kasım 2016 @ 11:28

  kargom üç gün önce lüleburgaza geldiği halde hala bana teslim edilmedi telefonda ulaştığımda arabalarının bozuk olduğunu öğlenden sonra ulaştırabileceklerini söylemelerinin üzeriden 26 saat geçmesine rağmen hala ulaştırılmadı

 5. hüseyin cem yılmaz 9 Ekim 2016 @ 15:11

  kargom nerede

 6. Kargom nerde

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*