Kitapyurdu Kargo Takip


Online kitap alışveriş satışında öncülerinden olan Kitapyurdu, zengin kitap içeriğiyle de müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatları ile bir çok kişinin alışveriş durağı olmaktadır. Aldığınız her ürünü özenle size göndermektedir ve  Kitapyurdu Kargo Takip ile de siparişlerinizi takip etmenizi de biz sağlamaktayız.

Kitapyurdu kitap satımıyla kalmayıp, aynı zamanda müzik ve film vb. gibi alanlarda online satışı mevcuttur.  Almış olduğunuz ürünlerinizi teslim süresi diğer online alışveriş yapılan siteler ile aynı değildir. Kitap tedarik süreleri değişiklik gösterdiği için belirtiğiniz adrese teslim sürelerinde de farklılık göstermektedir. Bu süre sipariş ettikten sonra 1 gün içinde teslim olabileceği gibi birkaç günden fazlada sürebilir. Aynı zaman Kitapyurdu kargo takip süresini şu şekilde de hesaplamak mümkündür. Tedarik süre + teslim süre = ulaşma süresi ile formülize edebilmemiz mümkündür.

Kitapyurdu Kargo Takip Sorgulama ve Bilmeniz Gereken Sorular

KİTAPYURDU

Kitapyurdun ‘dan oturum açarak ürününüzü takip etmeniz mümkündür.

Aldığım ürünlerin siparişini doğru olarak verdiğimi nasıl anlayabilirim?

Online alışveriş işlemini yaptıktan sonra mail olarak belirtiğiniz adrese bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Aldığım ürünlerimin iadesini kaç gün içinde gerçekleştirebilirim?

Ürünün hasarlı teslim edilmesi durumunda 7 gün içinde mail olarak Kitapyurdu ‘dunu bilgilendirmeniz gerekmektedir.  ‘editor@kitapyurdu.com’ adresini bilgilnedirme yapıldığı zaman en kısa sürede dönüş tarafınıza dönüş yapılacaktır.
Önemli olan aldığınız ürünleri teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanız gerekmektedir.

Kitapyurdu ‘dan online alışveriş yapmak güvenli midir?

Kitapyurdu SSL ve SET sistemi kullanmaktadır. Bu sistemler kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi korunmasını sağlar ve bilgileri (e-posta, fatura adresi, teslimat adresi vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz. Kitapyurdu’ndan satın alırken kullandığınız kredi kartınız, bankanın ödeme sistemleri güvencesinde olup, kitapyurdu veya üçüncü şahıslar kredi kartı bilgilerinizi göremez.

Kaç günde teslim alacağım?

Almış olduğunuz ürünlerinizi teslim süresi diğer online alışveriş yapılan siteler ile aynı değildir. Kitap tedarik süreleri değişiklik gösterdiği için belirtiğiniz adrese teslim sürelerinde de farklılık göstermektedir. Bu süre sipariş ettikten sonra 1 gün içinde teslim olabileceği gibi birkaç günden fazlada sürebilir. Aynı zaman Kitapyurdu kargo takip süresini şu şekilde de hesaplamak mümkündür. Tedarik süre + teslim süre = ulaşma süresi ile formülize edebilmemiz mümkündür.

Ödeme ne şekilde yapılıyor?

Kredi kartı, kredi kartı bilgilerinizi faks ile göndererek ve havale ile ödemelerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür. Havale ile siparişlerde, havale bedeli banka hesabımıza ulaştıktan sonra işlemlere başlanacaktır.

 

İletişim Bilgileri

Adres:Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş.
Örnektepe Mh. Pazaraltı Sk. No: 96 Sütlüce 34445 Beyoğlu, İstanbulElektronik Posta Adresi : editor@kitapyurdu.comKayıtlı Elektronik Posta Adresi: kitapyurdu@hs03.kep.tr

Mersis Numarası: 0564055769600014

Telefon: 0212 519 87 20

Faks: 0212 519 15 84

Kitapyurdu Kargo Takip İçin 21 Yorum Var

 1. 09.03.2017 tarihinde 66,45 TL LIK KITAP SIPARISI VERDIM.HESABIMDAN PARA CEKILDI AMA TEKAR OTUR ACAMIYORUM.EMAILIM VE SIFREM DOGRU OLMASINA RAGMEN SITE KABUL ETMIYOR .NE KARGO NUMARASI NE TAKIP NUMARASI SADECE PARAYI ÇEKİLDİĞİNE DAIR BANKADAN BILGI MESAJI GELDİ YARDIMCI OLMANIZI RİCA EDİYORUM..

  • Kübra Tiryaki 30 Mart 2017 @ 08:22

   Hesabımdan para çekildi ama ne siparis takibi var nede kitap ürünler hala sepetde gözüküyor 90 lira boşa gitti hiç de güvenilir bir site değil

 2. Telefonla aradım meşgul
  Kargo takipten giriyorum birçok takip firması ama benim elimde sadece takip no verilen sürede gelmiyor

 3. 6GUN ONCE 69TL LIK KITAP SIPARISI VERDIM.HESABIMDAN PARA CEKILDI AMA TEKAR OTUR ACAMIYORUM.EMAILIM VE SIFREM DOGRU OLMASINA RAGMEN SITE KABUL ETMIYOR .NE KARGO NUMARASI NE TAKIP NUMARASI SADECE PARAYI ÇEKTIĞINIZE DAIR BILGI VERDINIZ YARDIMCI OLUN.

 4. İsmail DEMİRKAN 18 Ocak 2017 @ 12:01

  Ben 13 Ocak Cuma günü misafir girişi yaparak 65 TL tutarında kitap siparişi verdim. Fakat bana kargo takip numarası verilmedi, kimseden de mesaj gelmedi. 6 gün oldu ama hala kitaplarım gelmedi. Kitap yurduna üye olmadan sipariş vermiştim hiçbir şekilde kitaplarımi takip edemiyorum. Size e-mail ile mesajlar attım ama cevap Yok. Kitaplarım nerede?

  • Merhaba ben de aynı şeyi yaşadım siparişi az önce misafir girişiyle verdim ancak kargoyu nereden takip edeceğimi bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 5. Posta ceki ile odeme yaptım ama hala ödeme bekliyor yazıyor

 6. Gizem KARAKOCA 6 Ocak 2017 @ 14:00

  daha önceden sepetimde olan kitaplar gözükmediği için tekrar sepete ekleyip satın aldım ama bu sefer de her kitaptan 2 şer tane almış oldum yanlışlıkla. siparişimi iptal etmek ve paranın kartıma geri yatırılmasını istiyorum.

 7. Bugün kitap sipariş verdim ama onaylandı diye gözükmedi sayfa yenilenmedi ben de birdaha tikladin aynı kitabı iki kere almış gözüküyorum birinin iptal edilmesini ve kredi kartıma paranın iade edilmesini istiyorum lütfen ilgilenir misiniz

 8. Merhaba ben kitap siparişi verdim misafir olarak vermiştim. Ücret çekildi ama hiç bir bilgi gelmedi bana neden acaba?

  • İsminizi, aldığınız kitabın adın editor@kitapyurdu.com mail adresine durumunuzu bildirir bir açıklama ile gönderdiğiniz taktirde, yardımcı olacaklardır. Kitapyurdu sitesi bu konularda çok duyarlı bir şekilde karşılık veriyor.

 9. Merhabalar 16.12.2016 tarihinde 8 tane ürün sipariş ettim. Ürünlerin onaylandığını nasıl anlayabilirim? E-mail ime bir mesaj geldi bu onaylandı anlamına mi geliyor. Cevaplarsanız sevinirim teşekkürler 🙂

 10. Ya merhabalar benim arkadaşım kitap istedi ama parayı ben yatirdim ve kendi email hesabimdan iletişime geçiyorum ama kimse dönmüyor bu sorun nasıl halledilecek yönetici teşekkürler

 11. İsmail Bataş 18 Kasım 2016 @ 10:15

  04.11.2016 Cuma günü Kitap Yurdu sitesinden 7 adet kitap sipariş etmiştim. Sipariş üstünden 16 gün geçti kitaplar hala elime ulaşmadı. Sipariş kodunu da unutmuş bulunmaktayız. Bu konular da yardımlarınızı bekliyoruz.

  • e-postaya mesaj gelmiş olması lazım.e posta hesabınıza girerek bu sorunu çözzebilirsiniz.ayrıca eğer sildiyseniz lütfen kitap yurdu ile irtibata geçiniz.

   • Ariyorum ama acmiyorlar ve bende siparis verdim ama telefon faturasina geldi peki kredi kartindanda cekilir mi ve ben siparisimi martta verdim hala bekliyorum ne zaman ulasir elime

 12. Deniz Örten 9 Kasım 2016 @ 10:18

  Bedelini ödediğim kitap ulaşmadı sipariş kodky6560929tarih 6.10.2016 deniz örten ptt hs 5121821 tutar 17.50

 13. Kevser akyildiz 2 Kasım 2016 @ 10:39

  Slm sizden almis oldugum kitaplarin odemesini ziraat banka hesabiniza yatirdim .fakat sonradan farketmis oldugum siparis kodunu girmeyi unuttum .bana yardimci olun lutfen ky6830972 kitaplarim elime ulasmasini sabirsiLikla bekliyorum .

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*