Joker Kargo Takip


Joker çocuk, anne kıyafetlerindeki zengin içeriği ve eğlenceli oyuncaklarıyla çocuklara ve annelerine hizmet vermektedir. Satışını sağladığı birbirinde güzel ve kaliteli ürünleriyle bir çok annenin beğenisini kazanmıştır. İstediğiniz ürünü en kısa şekilde ve güvenilir yollarla size ulaşımı sağlamayıda amaç haline getirmiştir. Joker Kargo Takip ile de sipariş ettiğiniz ürünü sorgulamanıza yardımcı olmakta bize düşmektedir.

Çocuk dünyasına kattığı zengin ürünleriyle Joker, ürünlerinin belirttiğiniz adrese güvenle ulaşmasını sağlamak için Aras Kargo ile iş birliği içinde çalışmaktadır. Ürünlerinizi belirtiğiniz adresiniz mesafesine bağlı olarak 1 ile 3 gün arasında değişim göstermektedir. Gün içinde 09:00 – 18:00 saatleri arasında ürünleriniz teslim edilmektedir. Aldığınız tüm ürünler 125 TL üstünde ücretsiz, 125 TL altında ise 5.99 TL kargo hizmet bedeli alınmaktadır. Ürün iadelerinizi faturanız ile birlikte tüm mağazalarından değiştirmeniz mümkündür. Ürünlerinizi memnun kalmadıysanız ise ürününüzü değiştirmeniz mümkündür. Bunun için de ürününüzün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. Aynı zamanda ürünün faturasına sahip olmanızda gerekmektedir.

Joker Kargo Takip Sorgulama ve Bilmeniz Gereken Sorular

Ürünlerinizi Aras Kargo güvencesi ile almanı mümkündür. Siparişini verdiğiniz ürünleri takip etmek istiyorsanız bunu aşağıyı tıklayarak bulabilirsiniz. Bilmeniz gereken tek şey ise Joker kargo takip numaranızdır.

aras-kargo-takip-tikla

 

Aldığım ürünlerin kargo hizmet bedeli ne kadardır?

125 TL ve üzerindeki alışverişleriniz ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir. 125 TL altındaki alışverişleriniz Türkiye’nin her yerine 5.99 TL kargo ücreti ile teslim edilmektedir.

Ürünlerim ne zaman ulaşır?

Belirmiş olduğunuz mesafeye göre 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmektedir.

Resmi tatil günlerinde ürünlerimi teslim almam mümkün müdür?

Resmi tatil günlerinde çalışmakta olduğu Aras Kargo firması çalışmamaktadır.

Ürünlerin hangi gün teslim alabilirim?

Siparişiniz Aras Kargo tarafından 09:00 – 18:00 saatleri arasında teslim edilecektir. Pazar günleri hariç tüm günler teslimat yapılmaktadır.

Ürünlerimi nasıl takip edebilirim?

Ürünlerizi takip numaranız ile birlikte Joker Kargo Takip ile bakmanız mümükündür. Aynı zamanda Joker sayfasından ‘Hesabım’ bölümündeki ‘Sipariş sekmesi’ sekmesinden takip edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Sipariş Takibi” bölümünde linki yer alacaktır. Bu linkten siparişinizin hangi aşamada ve nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca Aras Kargo tarafından SMS olarak olarak siz Joker müşterilerine bilgilendirme mesajı atılacaktır.

Aldığım ürünleri hangi kargo firması ile teslim alacağım?

Almış olduğunuz ürünler Aras Kargo güvencesi ile belirtiğiniz adrese teslim edilir.

Yurtdışına teslimatınız mevcut mudur?

Joker ‘in şimdilik yurtdışına ürün teslimi mevcut değildir..

Faturayı neden paketin üzerinde gönderiyorsunuz?

Yasal olarak siparişinize ait faturayı paket üzerinde gönderme ve isim soy isim yazma zorunluluğumuz bulunuyor.

Satın aldığım ürünü değiştirme imkanım mevcut mudur?

Joker ‘den satın aldığınız ürünleri kullanmamak, orijinal ambalajında ve yanında fatura veya hediye değişim kartı ile birlikte getirmek şartıyla 90 gün boyunca tüm Joker mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz.

Aldığım ürünlerin iadesi mevcut mudur?

Aldığınız ürünü iade etmeniz Joker ‘de mevcuttur. Ürünün paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması önemlidir. Eğer üründe orijinali gibi ise ürününüzün iadesi kabul edilir. Orijinal kurusu ile ürünü Aras kargo ile iade etmeniz mümkündür. İade işlemi için ürünleri, Aras Kargo’ya bir kutu içinde teslim edilmesi gerekmektdir. Orijinal gönderi kutusunu attıysanız, durumu Aras Kargo’ya ileterek, yeni bir kutunun da size gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Ürün iade adresi: Joker İnternet Depo Barış Mahallesi, 1804 Sokak No:4, Gebze/Kocaeli

İYİ ALIŞVERİŞLER…

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yapın

Sitemizin herhangi bir kargo firması ile bağı yoktur. Bilgilendirmelerimiz resmi ve bağlayıcı değildir. Lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*